Отзывы о компании My Sex
- Карина Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- ПокупецьСделка на маркетплейсе Prom.ua
- Виталий К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Наталья Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Анастасія П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
ПРОДАВЕЦЬ ШАХРАЙ!!!!! Я замовила 2 товари, один прийшов пошкодженим інший не відповідає опису.
Я зав'язалася з продавцем, описала проблему. Продавець мене відшив. Сказала, що після розпакування обмін не можливий. УТОЧНЮЮ: Я його отримала, розпакувала та відразу перевірила на механічні пошкодження.
Товар прийшов без чеку, запакований в пакет. Порушити пакування я не могла.
Коли телефонувала, скидували.
Не рекомендую. Сервіс на нулі.- Комментарий продавца
Пошкоджень у товару не було, навіть на фото видно, що вона просто не до кінця вставила віброкулю. Товар відповідає опису, а звинувачення у шахрайстві і невічливості виглядає смішним при рейтингу 98%.
- Анастасія
Я перепрошую. А де ви бачите неадекватність? Я звернулась до вас з проблемою, товар не відповідає опису. Я хотіла його змінити, а не повернути. Це я вам плачу гроші і такі ж самі люди як і я. Ви мене бортонули, хай люди бачать те, як ви реагуєте на обмін чи повернення. Бути впевненим в том, що ви повернете кошти або обміняєте товар - неможливо. І я перепрошую, це норма така, клієнтів називати "неадекватними"? Для цього є підстава?
- Комментарий продавца
Товар відповідає опису, вам пояснили в що треба зробити щоб все працювало, але ви погрожували і не хотіли слухати як вирішити вашу проблему. По другому товару вам не підійшов розмір, так навіщо ви тогді його разпокували? Ви могли відмовитись від замовлення на пошті, могли повернути товар коли побачили що розмір не підходить, але ви вирішили розірвати упаковку, і вимагати обмін. Товари такого типу обміну і поверненню не підлягають, але ми завжди ідем на зустріч клієнтам і міняємо, та повертаємо. Але у вашому випадку це зробити неможливо, бо ви розірвали упаковку. А неадекваність в тому що ви не хотіли вирішити проблему, а хотіли погрожувати і вимогати.
- Анастасія
Бути такими то, ваш вибір. Я вірю в теорію бумерангу. Сподіваюсь, що колись відчуєте, що означає бути обдуреним з боку продавця. Гарного дня.
- Комментарий продавца
Вас ніхто не дурив, вам не підійшов товар і у вас була можливість його обміняти (хоча закон нас не зобов'язує). Але ви обрали свій шлях...
- Комментарий продавца
- Андрій Ф.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Олександр М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Георгий М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Альона Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Робила замовлення вперше. Зв'язалися відразу, товар відправили швидко. Добре запаковано та очікував приємний сюрприз) Дуже задоволена даним продавцем та товаром! Дякую!
- Надія С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua

